Začátek výuky veřejných kurzů pro školní rok 2018/19

pondělní kurzy: 1.10. 2018
úterní kurzy: 2.10. 2018
středeční kurzy: 3.10. 2018
čtvrteční kurzy: 4.10. 2018
páteční kurzy: 5.10. 2018
Individuální a firemní výuka bude začínat dle domluvy.

ANGLIČTINA – DOSPĚLÍ      2018/19

student – úroveň                              den +čas                                                  učebnice                                                 cena /rok = 32 týdnů                  poznámka

aj1801       A0              začátečníci                čtvrtek 18:35 – 20:00                   85min        Face2Face – starter 1A                                6300 Kč

aj1802       A1              mírně pokročilí          pondělí 17:00 – 18:25                  85min       Face2Face – starter 10A                               6300 Kč

aj1803       A2              mírně pokročilí+        čtvrtek 17:00 – 18:25                   85min       Face2Face – elemantary 6C                         6300Kč

aj1804       B1              středně pokročilí       úterý 8:15 – 9:40                         85min       LIfe pre-int. 3.lekce                                       6300 Kč

aj1805       B2+/C1       velmi pokročilí          čtvrtek 18:35 – 20:00                  85min       Proficiency Masterclass 3.lekce                    6300 Kč

 

 

ANGLIČTINA – DĚTI A MLÁDEŽ    2018 / 19 

ID kurzu                úroveň                                      den + čas                                                   učebnice                cena/rok = 32týdnů                          lektor                      poznámka

AJ 1821                   předškoláci/1.tř                        pátek 12:30 – 13:15                            kombinace                      3150 Kč 2500 Kč

AJ1822                    2.tř – 3.tř                                  úterý 14:00 – 14:45                             bude upřesněno                   3150 Kč

AJ1823                    4.tř -5.tř                                    úterý 15:00 – 15:45                             bude upřesněno                   3150 Kč

AJ1824                    5.tř – 6.tř                                  středa 14:00 – 14:45                           bude upřesněno                   3150 Kč

AJ1825                    7.tř – 8.tř                                  čtvrtek 15:00 – 15:45                          bude upřesněno                   3150 Kč

AJ1826                    8.tř – 9.tř                                  čtvrtek 15:55 – 16:50                          bude upřesněno                   4200 Kč